Geoblog.pl    wnieznane    Podróże    Kontynuując podróż, czyli powrót na azjatycki szlak    Powrót na azjatycki szlak

Powrót na azjatycki szlak

Polska, Wrocław

"Ledwo wrócił i już wyjeżdza"- mówi mi moja znajoma. no ale co mam zrobic ,że jeszcze mnie nie bawi kredyt na nową lodówkę albo 30 letnia pułapka na mieszkanie. Czas tak szybko ucieka i płyną mi dni, że z lodówką jeszcze chyba zdąże, a takie fantastyczne 9 miesięcy jakie przeżyłem w mojej poprzedniej podróży będe wspominał do końca życia. Jeśli miałeś lub miałas piękny okres w życiu to czy nie należy tak je organizować ,żeby mieć szansę przeżyć to ponownie? Czy jak będe na emeryturze to będzie mi się chciało tak ruszyć w nieznane? Wątpie! Przecież wciąż będe spłacał mieszkanie i lodówkę, będą boleć mnie gnaty i prawdopodobnie dostanę demencji, więc i tak nie dam rady wsiąść do właściwego samolotu bez opieki pielęgniarki z kroplówą na kółkach.
Skończyłem swoją poprzednią podróż na Malezji i Singapurze. Zawsze bym się zastanawiał co by było dalej..., więc jade to sprawdzić. Dam sobie jeszcze jedną szanse. Wrócę jak już mi się znudzi, albo gdy zaczne myśleć o tej lodówce...
Tak się zadomowiłem i rozleniwiłem we Wrocławiu ,że trudno mi się było wyrobić na czas z pakowaniem. Wydawało mi się ,że mogę sie już pakować z zamkniętymi oczami, a jednak miotałem sie długo wciąż uzupełniając plecak o kolejne rzeczy ze standartowego dobrze mi znanego już ekwipunku. Trwało to na tyle długo, że doszedłem do wniosku ,że autobusem na dworzec jednak już nie zdąże. Dzwonie więc po niezawodne tanie "Ryba" taxi.
- Gdzie pan jedzie i na jak długo? - Pyta taksówkarz widząc plecak i słysząc kierunek na PKP.
- Niewiem - odpowiadam mu - Mam bilet w jedną stronę w kierunku na Azję - naprawdę nie wiem...,rzuca na mnie dziwne spojrzenie, a ja ostatni raz spoglądam na okna domu i ruszamy...

Danka
Danka - 2011-01-13 12:28
No to trzymamy kciuki i życzymy pomyślnych wiatrów!!

geminus
geminus - 2011-01-13 21:29
Podaj trase jaka chcesz zrobic i napisz kiedy jedziesz . Pozdrawiam.

geomarta
geomarta - 2011-01-13 21:32
cudownej podróży......zanim zaczniesz myśleć o sprzęcie AGD. Chociaż kto wie, może z pielęgniarką podróż też będzie ekscytująca;)

Mario
Mario - 2011-01-14 01:45
Witaj Radku, masz racje korzystaj puki są na to siły i możliwości, na lodówkę przyjdzie jeszcze czas... wszystkiego dobrego życzymy i być może do spotkania na szlaku w Azji
Ania i Mario

wnieznane
wnieznane - 2011-01-16 06:04
Geminus naprawde nie znam trasy, bo powstaje na bieżąco. W tej chwili jestem w Indonezji na północy Sumatry w okolicy Tobo Lake i napewno kilka kolejnych tygodni tu spędze, a potem to juz nie wiem...spotykam ciągle nowych ludzi ,którzy mi trasę tworzą z dnia na dzień. Dziękuje za życzenia i mam nadzieje że wiatry będą pomyślne. Pozdrawiam

kiclaw
kiclaw - 2011-01-19 12:01
Niektórym to dobrze ;)

ania
ania - 2011-07-14 16:37
Super, tylko pozazdrościc!:) ahoj, przygodo! Sama planuję podróż do Azji za kilka miesiecy... ale wiecej o moich podrozach mozecie znalezc tutaj: http://test-swiat.pl/

ania
ania - 2011-07-14 16:42
Super, tylko pozazdrościc!:) ahoj, przygodo! Sama planuję podróż do Azji za kilka miesiecy... ale wiecej o moich podrozach mozecie znalezc tutaj: moj blog

wnieznane
R. Tramp